Dedykowana dostawa

Przywieziemy BONSAI do Twojego ogrodu

Sadzenie

Oferujemy możliwość posadzenia rośliny w Twoim ogrodzie

Kontakt

biuro@bonsaidoogrodu.pl

MENU

Koszt i sposób dostawy

Naszym klientom zamawiającym duże rośliny, jako nieliczni w Polsce oferujemy transport dedykowany. Warto wiedzieć, że jest to nie lada zadanie – przetransportować duże drzewo BONSAI z jednego końca polski na drugi. Jest to proces, który opisaliśmy już w zakładce czas realizacji zamówienia.

Koszt dostawy niemalże dla wszystkich dużych roślin z naszej oferty ustalany jest indywidualnie ze względu na gabaryty. Każda roślina ma inne wymiary i wagę, a także dostarczana będzie pod inny adres.

DOSTAWA POPRZEZ PRZEWOŹNIKÓW DEDYKOWANYCH

Nasze rośliny wysyłamy poprzez zaufane firmy transportowe. Po złożeniu przez Państwa zamówienia – wyceniamy dostawę pod konkretny adres, a następnie kontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia kosztów i ustalenia dogodnego terminu.

DOSTAWA PREMIUM

Dostawa PREMIUM to usługa którą kierujemy do wszystkich klientów, którym zależy na szybkim czasie dostawy. Gwarantujemy wówczas czas dostawy rośliny w 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Dostawa PREMIUM to dedykowany kierowca, który przywiezie Państwa roślinę bez oczekiwania na wycenę firmy spedycyjnej. Koszt takiej dostawy wynosi 4 PLN za każdy kilometr, liczone w obie strony z Kluczborka (46-200) pod Państwa adres i z powrotem.

Warto rozważyć dostawę PREMIUM, ponieważ w niektórych przypadkach jest ona tańsza od ofert przewoźników, ze względu na gabaryty roślin i ograniczenie przestrzenii dla innych zamawiających.

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru osobistego roślin w Kluczborku (46-200) województwo Opolskie. Należy jednak umówić odbiór z wyprzedzeniem minimum 3-dniowym poprzez wiadomość e-mail. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych. Wszystkie sprawy załatwiamy poprzez pisemne wiadomości email.